خدمات

اگر دنبال کار تخصصی تو حوزه شبکه های اجتماعی(اینستاگرام) و تولید و بازاریابی محتوا هستید میتونید با خیال راحت روی من حساب کنید.

شاید شما خودتون بتونید همه کارهایی که من میدونم و میتونم رو انجام بدید، اما مطمئنا برای رسیدن به اونها باید هزینه کنید و آزمون و خطا کنید.

من با توجه به تجربه و دانشم به شما کمک میکنم تا برای رسیدن به اهدافتون توی هزینه ها و زمانتون صرفه جویی کنید.

اگر قصد کار حرفه ای در اینستاگرام و تولید محتوای شبکه های اجتماعی دارید، به نقطه درستی رسیدید، شک نکنید! دوستانی که با من کار کردن میدونن، اگر کاری انجام نشدنی باشه یا هزینه هاش خیلی بالا باشه همون اول بهتون میگم که بدونید میخواید وارد چه میدونی بشید.

حتما اگر ایده ای دارید قبل از اجرا از طریق تلگرام با من در ارتباط باشید تا خدایی نکرده یوقت الکی انرژی و سرمایتون رو هدر ندید.

مشاوره

اگر تهران نیستید میتونید خیلی راحت از طریق تلفن مشاوره بگیرید؛ البته اگر موضوع کار خیلی پیچیده باشه یا نیاز به هماهنگی بین نیروهای مختلف وجود داشته باشه و یا موارد اینچنینی؛ باید روراست بگم مشاوره تلفنی خیلی راهگشا نیست.

برای مشاوره حضوری در تهران هم هر جای تهران هستید، تو  هر ساعتی که شما راحت باشید، در خدمتم.

هدایت و همراهی

فرض کنید شما یک نیروی گرافیست یا یک گروه طراحی دارید که تو کار خودشون خیلی حرفه ای هستن. آیا این باعث میشه که شما تو تولید محتوای شبکه های اجتماعیتون موفق بشید؟

در ۹۰% موارد، جواب “خیر” هست.

عموما تولید کننده های محتواهای بصری به تنهایی نمیتونن موفقیت شمارو در اینستاگرام تضمین کنن.

اگر در کنار یک گروه هنری یک مشاور با تجربه حضور داشته باشه و گروه رو در کلیات هدایت کنه نتیجه خیلی متفاوته با زمانی که خود طراحان و دیزاینرها تصمیم گیرنده هستند.

پس اگر تو شرکت، سازمان، کارگاه یا محل کسب و کارتون افراد یا فردی هست که بعنوان مدیر شبکه های اجتماعی مشغوله؛ من میتونم با توجه به حجم کار در عرض یکی دوماه با آموزش و همراهی اون نیرو یا گروه رو برای فعالیت حرفه ای آماده و تجهیز کنم.

تدوین استراتژی

یکی از جاهایی که متونید روی کمک من حساب کنید اونجایی هست که:

  • مثلا بخواید برای توسعه کارتون تو فضای مجازی ی کمپین با تعیین دقیق بودجه ایجاد و اجرا کنید.
  • یا مثلا بخواید برای افزایش “آگاهی از برند” یک برنامه اینفلوئنسر مارکتینگ داشته باشید.
  • یا مثلا فرآیند مدیریت شبکه های اجتماعی رو در سازمانتون اصلاح کنید.
  • یا مواردی از این دست…

تدوین استراتژی یه چیزه، اجرای اون چیز دیگه!

میتونید تقریبا مطمئن باشید برنامه ریزی که انجام میشه قابلیت اجرایی داره و تا حد ممکن موانع و مشکلات اجرایی طرح در برنامه عنوان میشه و راه حلهای اون حتما ذکر میشه.

استراتژی خوب استراتژی هست که در عمل بشه با کمترین تغییر و دردسر اجراش کرد.

افزایش فالوور | افزایش فروش

اگر پیج اینستاگرام دارید و میخواید اونرو بالا بیارید من تا زمانی که پیجتون به سرحدی که مطلوب شما هست برسه در کنارتون هستم.

بطور مثال شما یه پیج جدید زدید و میخواید اونرو بالا بیارید، اگر تازه کار باشید مطمئنا خیلی طول میکشه اینکارو انجام بدید. اما با کمک من میتونید خیلی سریعتر به نتیجه برسید.

برای اینکار اگر ۲ماه واقعا روی پیجتون کار کنید و همراهی و مشاوره من رو داشته باشید هم یه پیج خوب دارید و هم خودتون کلی چیز یاد گرفتید که میتونید با اونها پیجو به جایی که میخواید برسونید.

اگر میخواید خودتون پیجتون رو مدیریت کنید و هنوز خبره نیستید من در خدمت شما هستم. اینکار با یکی دو جلسه حضوری و چند تماس تلفنی بطور کامل حل میشه.

آموزش

اگر مدیر آموزشگاه یا آکادمی آموزشی هستید لطفا برای برگزاری دوره در آموزشگاه خودتون با شماره ۰۹۱۹۹۶۰۲۸۶۸ تماس بگیرید. همچنین اگر در سازمان یا شرکتی حضور دارید که برای توانمندسازی پرسنل در زمینه تولید محتوا و شبکه های اجتماعی نیاز به آموزش دارید، میتونید روی کمک من برای آموزش حضوری در محل سازمان خودتون حساب کنید.

 

مهدی بیگدلی

مهدی بیگدلی

مهدی بیگدلی

تولید محتوا

یه طراح، دیزاینر یا گرافیست میتونه کارهای خیلی خوشگلی با رعایت تمام اصول و قواعد هنرهای تجسمی ایجاد کنه، اما وقعیت اینه که تولید محتوای هدفمند یه چیز دیگس.

به زبون خیلی ساده به تولید و انتشار محتوای هدف دار در اصطلاح میگیم “بازاریابی محتوا”

هیچوقت از یک گرافیست یا ویدئو آرتیست یا دیزاینر انتظار بازاریابی محتوایی نداشته باشید.

باید با توجه به برنامه و هدف گذاری که برای پیجتون در طی جلسات حضوری و غیرحضوری انجام میشه محتوا تولید بشه. یعنی از طرف من محتوایی برای شما تولید میشه که شمارو تو کمترین زمان ممکن با حداقل هزینه به هدفتون میرسونه.

این محتواها اگر پیچیده باشه، با توجه به ارتباطاتی که هست برونسپاری میشه و اگر پیچیدگی نداشته باشه یا توسط خودم یا توسط تیم انجام میشه.

درخواست نمونه کار

چون امکان بروزرسانی نمونه ها موجود نیست و عموما با توجه به رشد خیلی سریع مد و رسانه نمونه های قدیمی خیلی زود چیپ و تکراری میشن، نمونه های اینجا بارگذاری نشد.

برای دریافت نمونه ها خیلی راحت میتونید از طریق فرم پایین اقدام کنید.

نمونه های مرتبط با موضوع کار شما کمتر از ۲۴ ساعت براتون ارسال میشن.

لطفا یک روش ارتباطی برای دریافت نمونه کار وارد کنید
لطفا موضوع یا نوع کسب و کار خود را بنویسید

تماس فوری: ۰۹۱۹۹۶۰۲۸۶۸