کلینیک مشاوره دکتر بیگدلی

شروع کن، پست بذار، امتحان کن

چرا کلینیک زدم؟

تو سال ۹۵ و ۹۶ نزدیک ۲۵ کارگاه و دوره درباره اینستاگرام و تولید محتوا برگزار کردم. هدفم این بود که یه اتفاق خوبی بیفته، کسایی که میان و می‌رن نتیجه بگیرن اما نتایج اصلاً راضی کننده نبود.

بعد از داستان آموزش حضوری و غیرحضوری، سال ۹۷ شرکت مویز مدیا رو که کارش خدمات شبکه‌های اجتماعی (آموزش، تولید محتوا، بازاریابی و تبلیغات) بود رو با شراکت یکی از دوستان راه انداختیم. بازم با اینکه خدمات نسبتاً باکیفیتی داشتیم نتایج چشم‌گیر نبود.

چیزی که تو این دست و پا زدنم متوجه شدم این بود که کسب‌و‌کارهای کوچیک و شخصی ماهی نمی‌خوان، باید ماهی‌گیری یاد بگیرن!

برای کسب‌وکارهای کوچیک یا شخصی، هدایت کردن بیشتر از مدیریت و اجرا جواب می‌ده. باید ماجرای بازاریابی محتوایی و مدیریت شبکه‌های اجتماعیشون از درون مجموعه انجام بشه.

برای عملی کردن این ایده از اواخر پاییز ۹۸ کلینیک مشاوره رو راه انداختم و تا الان که یک سال گذشته نزدیک به هزار نفر مشاوره گرفتن و خداروشکر نتایج، نسبت به‌ قبل خیلی بهتر بوده.

بهتر بودنی که دارم ازش حرف می‌زنم یعنی تو بلندمدت اتفاقات بهتری افتاده. اصولاً وقتی از بیرون کمک بشی همون ‌موقع همه‌ چی خوبه ولی تو بلندمدت یواش‌یواش دوباره همه‌ چی به حالت اول برمی‌گرده. اما اگه کار از بیخ‌وبن درست انجام بشه شاید اوایل خیلی نمود نداشته باشه اما تو بلندمدت خیلی بهتر و بیشتر ثمر می‌ده.

روند مشاوره‌ بین آبان سال ۹۸ تا ۹۹ بیشتر ساعتی بود و چیزی که متوجه شدم این بود که مشاوره و همراهی‌های دوره‌ای خیلی کارایی بیشتری دارن که نتیجش شد مدل‌های همراهی که پایین می‌بینی.

اگه هنوز منو نمی‌شناسی و می‌خوای بیشتر باهام آشنا بشی پیشنهاد می‌کنم ی سر به پیج اینستاگرامم بزن.

مشاوره رایگان

چکپیج یه برنامۀ زنده‌ست که توش به سوالات جواب می‌دم و پیج بررسی می‌کنم

پخش زنده

جلسه اول

هر نیم‌ساعت
تماس واتساپی یا تلفنی
۱۲۵ هزار تومان

بدون تخفیف

جلسه دوم به بعد

هر نیم‌ساعت
تماس واتساپی یا تلفنی
۸۰ هزار تومان

۳۵% تخفیف

مشاوره

به‌درد کی نمی‌خوره؟
اگه ایده نداری یا هنوز شروع نکردی این مشاوره خیلی دردی رو ازت دوا نمی‌کنه. به تجربه می‌گم. نترس و شروع کن. یکم رفتی جلو، ۱۰ تا ۱۵ تا پست گذاشتی بیا حرف بزنیم.

مطالب پایین برای شروع کردن کمکت می‌کنه:
چطور شروع کنیم به تولید محتوا
چرا از نشون دادن خودمون تو شبکه‌های اجتماعی می‌ترسیم؟
تبیین استراتژی آشغالی
نیچ مهمترین عامل رشد سریع
بزن بره
یک بزرگ‌تر از صفره
کلاس آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

اگه راضی نبودم پولمو پس می‌دی؟
به هیچ وجه 🙂
برای اینکه ببینی می‌تونی بهم اعتماد کنی یا نه، لطفاً یه دور تو سایت و پیج اینستاگرامم بزن ببین به دلت می‌شینه یا نه. ممنون.

دریافت نوبت و اطلاعات بیشتر
اگه سوال خاصی در مورد مشاوره داری یا می‌خوای وقت بگیری لطفاً به پیج mimbigdeli_clinic دایرکت بزن یا به شماره ۰۹۳۰۲۷۳۸۷۱۷ (خانم بهرامی) تو واتساپ پیام بده.

دریافت نوبت(واتساپ)
۰۹۳۰۲۷۳۸۷۱۷