دانلود رایگان

به جای پرداخت پول می‌تونی فایل صوتی تایپ کنی. پیام بده.

دوره جامع آموزش اینستاگرام

یه دوره‌ای رو از اسفند ۹۹ تا آخر خرداد ۱۴۰۰ اجرا کردیم با موضوع “آموزش اینستاگرام” که ویدیو تمام جلساتش ضبط شد و اینجا برای دانلود آماده شده.

دورۀ جامع آموزش اینستاگرام که تمام سعیم این بود که تجربیات چهار پنج سال فعالیتم رو توش منتقل کنم هر هفته شنبه و سه‌شنبه‌ها به صورت زنده برای کسایی که دوره رو ثبت نام کرده بودن از توئیچ پخش می‌شد.

 

[jwp-video n=”1″]

 

پیش‌نیاز دوره

قبل از برگزاری این دوره یه سری ویدیو آموزشی کار کردیم تحت عنوان «مفاهیم پایۀ فعالیت در شبکه‌های اجتماعی» که اگه اول اونارو ببینی موضوع رو اساسی‌تر می‌تونی فهم کنی.

دورۀ مفاهیم پایه، ۷ جلسه‌س که هر جلسه‌اش تقریباً بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه‌ست و تو پاییز ۹۹ ضبط شده.

مباحث مبنایی که تو تمام شبکه‌های اجتماعی مهمه و باعث رشد می‌شه رو از منابع معتبر بررسی کردیم.

 

تعداد جلسات: ۳۰ جلسه
مدت زمان تقریبی هر جلسه: ۱ ساعت

 

بعد از دوره چی می‌شه؟

هیچی! میلیاردر می‌شی… می‌تونی با ۳ ساعت کار در منزل با زیرشلواری، ماهانه ۵۰ میلیون درآمد داشته باشی…

بعد از این دوره اصول و مبانی فعالیت تو اینستاگرام رو تو تمام جهاتش از تولید محتوا تا تبلیغ و افزایش فالوور یاد می‌گیری که بعدش باید بری انجامشون بدی ببینی می‌تونی یا نه.

امکان نداره با خوندن کتاب شناگر بشی. هیچ‌وقت فکر نکن با گذروندن این دوره یا هر دوره‌ای موفقیتت تضمین می‌شه. موفقیت به ذهنیتت، استعدادت، تلاش و استمرارت بستگی داره.

 

رشدتو ببین و فقط و فقط با خودت رقابت کن

 

این دوره به درد کیا نمی‌خوره؟

این دوره به صورت لایو بوده و اصلاً شکل کپسولی نداره. یعنی اگه خیلی وقتت پره و می‌خوای تو زمان کوتاه یه عالمه اطلاعات بگیری که همش یادت بره! این دوره اصلاً به دردت نمی‌خوره.

ریتم آموزشا شاید کند باشه، شاید یه جاهایی بگی اِی بابا این که همش داره حرف چرت و پرت می‌زنه… خلاصه اگه منو نمی‌شناسی و با سبک آموزش من راحت نیستی توصیه می‌کنم این دوره رو تهیه نکنی، چون اصلاً دوست ندارم برای عَمَّم فحش بخرم 🙂

هر چی که تو این چند سال فعالیتم به عنوان ادمین، مدیر شرکت خدمات شبکه‌های اجتماعی، مشاور، استراتژیست و سایر پست‌های دهن‌ پرکن… یاد گرفتم سعی کردم منتقل کنم.

 

محتوای رایگان مرتبط

 

ویدیو جلسات

بعد از خرید می‌تونی محتواها رو دانلود کنی

تا این لحظه 21 نفر این مجموعه رو خریدن
300,000 تومان | خرید