چگونگی هک رشد اینستاگرام در ۴۸ ساعت

بعنوان یک وبلاگنویس سفر و یا مدیر رسانه های اجتماعی، داشتن حضور فعال در تمام کانالهای اجتماعی ضروری است. من همواره در فیسبوک و توییتر کاملا فعال بوده ام. اما به تازگی با یک تاخیر بسیار طولانی تر به اینستاگرام پیوسته ام. در واقع از داشتن چنین حساب کاربری اینستاگرم احساس شرمندگی و حقارت داشتم. بنابراین تصمیم قاطع گرفتم تا با هک رشد اینستاگرام جبران مافات نمایم.

جمعه هفته قبل، من به همه دوستان خودم رسیدم. دوستان من شامل وبلاگنویس هموطن (ایرلندی)، وبلاگنویس سفر همجنس من (خانم) و اساسا هر گروه وبلاگنویسی دیگری بود که من در فیسبوک عضوی از آن بودم.  من میخواستم تعداد فالور اینستاگرم خودم را تنها در مدت یک هفته به تعداد هزار فالور برسانم. عملیات سریعتر از حد انتظار به جلو رفت. به گونه ای که در مدت ۴۸ ساعت در حال ضربه زدن به هدف خودم بودم. من به ۱۰۰۰ فالوور اینستاگرم در کمتر از یک هفته رسیدم. در جریان این فرآیند اطلاعات بسیاری به دست آوردم. در اینجا شما هم می توانید آن را بیاموزید و انجام دهید.

یک ویرایشگر عکس حرفه ای را دانلود کنید

من در واقع پیش از این؛ عکسهای سفرم را بدون هیچگونه تجدید نظر واقعی داشتم در اینستاگرام آپلود می کردم. این عکس ها که دارای کیفیت متوسط بودند با استفاده از دوربین گوشی موبایل خودم گرفته شده بودند. تمامی آن عکس ها تغییر نیافته بودند. هر یک از آنها به طور متوسط بین ۱۰-۲۰ لایک میگرفتند. من برای خریدن یک ویرایشگر مناسب و معقول، سرمایه گذاری کردم. بعد از آن بلافاصله شاهد تفاوت در میزان لایک ها بودم و اصلا نمی توانستم باور کنم که عکس هایم شروع به گرفتن ۵۰، ۶۰، ۷۰، ۸۰ … ۱۲۰ لایک کرده اند.

بسیاری از افراد یک فریم (قاب) را برای قرار دادن دور عکس هایشان انتخاب میکردند. در حالیکه من اصلا تا حالا تصمیم به انجام این کار نداشتم. با این وجود مطمئنا می توانم که در این تصمیم خودم تجدید نظر کنم. این عکسها با وجود یک ویرایش و یک قاب معقول از پیجتان پرواز میکنند. من پیشنهاد می کنم که نرم افزارهای VSCO Cam یا Afterlight  یا Aviary Photo Editor  را برای خودتان دانلود نمایید. اینها از جمله بهترین ابزار های ویرایش عکس می باشند.

فقط بهترین عکس های خودتان را  آپلود کنید

یکی از ترفندهای اصلی برای داشتن یک حساب اینستاگرام قاتل این است که فقط بهترین تصاویر خود را پست نمایید. و بقیه را بطور کلی فراموش کنید. این اصلا مهم نیست که شما یک بار در روز و یا حتی یک بار در هفته پست ارسال نمایید. فقط زمانی پست ارسال کنید که تصاویر تان دارای کیفیت عالی باشند. در هر حال،بیش از ۴-۵ بار در یک روز پست ارسال نکنید. چرا که ممکن است در این صورت مردم با دیدن تصاویر شما حالشان بهم بخورد. خوراک فید حساب اینستاگرام یکی از دوستان من به نام Max را با نشانی (@maxrmcd) چک کنید.

دوستم Max به دور جهان مسافرت کرد. ماجراهایی مانند یک هفته با یک قایق بادبانی و یک هفته اسکی و بسیاری از ماجراهای دیگر در این سفر را تجربه کرده است. شما فقط عکس دیدنی ترین تصاویر را در خوراک فید وی پیدا خواهید کرد. این ویژگی چیزی است که باعث می شود من مجددا به پیج او بازگردم.  بارها سر بزنم تا ببینم که بروز رسانی جدیدی کرده است یا نه؟

  • یک نیچ انتخاب کنید

من با دوست خودم آلن دیکسون، که هم یک اینستاگرام باز حرفه ای است و هم برنده جایزه بهترین کار جهان در استرالیا صحبت کردیم. آلن قبلا هم به من برخی از نکات خوب را آموزش داده است. سعی کنید که یک طاقچه که خاص به خود شما باشد را برای خودتان برگزینید. منطقه ای که شما آن را دوست دارید و از ارسال پست در مورد آن لذت می برید. فالورها بزودی به سوی شما خواهند آمد.

برای مثال، آلن کاملا حیوانات و طبیعت را دوست دارد. بنابراین، او  هر دوی اینها را با بریده ای از سلفی های حیوانات در سراسر جهان با عکس هایی از خودش که در حال انجام کارهای دیوانه وار در وحشی ترین مکان ها گرفته بود ترکیب کرد.حالا او تقریبا ۱۱،۰۰۰ فالور دارد!

از تم های مختلف عکس استفاده کنید

این نکته؛ در واقع جایزه ایست که توسط خانم دکتر Cacinda Maloney به من هدیه داده شده است. یکی از محبوب ترین نکته هاست که مربوط به وبلاگ سفر می شود. دکتر Cacinda Maloney با داشتن بیش از ۲۴،۰۰۰ فالور، مطمئنا کاملا می داند که در مورد چه چیزی دارد صحبت می کند. راهنمایی وی این است که شما باید یک تم متفاوت را برای هر یک از تریپ هایتان انتخاب کنید. به طوریکه عکسهای ارسال شده با هم به خوبی مخلوط شوند. بعد از آن شما باید فقط عکسی را که با موضوع مطابقت دارند آپلود کنید.

به عنوان مثال، شما می توانید ۶-۹ قطعه از عکس هایی را که مربوط به حضورتان در طی یک دوره دو روزه در یک بازار واقع در گواتمالا است آپلود کنید. سپس شما می توانید ۶-۹ عکس دیگر را هم از ساختمان های رنگارنگ که در روستای کوچک دیگری واقع در گواتمالا را در ۲ روز بعدتر دیده اید را آپلود کنید. اگر شما اینستاگرام ایشان را چک کنیذ، دقیقا متوجه خواهید شد که منظور من چیست.

هشتگ های صحیح و درست انتخاب کنید

از چند هشتگ خوب استفاده نمایید. از بکارگیری هشتگ هایی فقط به خاطر اینکه صرفا هر کاربر اینستاگرامی دیگری در کره زمین از آن استفاده کرده اند دوری کنید. مثلا از هشتگ هایی مثل #travel و #wanderlust صرف نظر نمایید. به جای آنها از هشتگ هایی مثل #MyVietnam، #ChooseMyThailand یا #IrelandInspires  استفاده نمایید. هنگامیکه شما در حال سفر به یک جای جدید هستید، تحقیقات خود را انجام دهید تا ببینید که چه هشتگ هایی برای استفاده مناسب هستند. به عنوان مثال، زمانی که من در سفر اخیر به نیوجرسی بودم، هشتگ خاص ایجاد شده توسط هیئت مدیره گردشگری بازدید نیوجرسی تعامل بسیار بیشتری نسبت به هشتگ عمومی را تضمین نمود.

شما همچنین می توانید هشتگ های خاصی را به منظور جلب و جذب توجه از برخی از حساب های بزرگ مانند InstaIreland یا ExpatWoman یاWondeful_Plac es استفاده کنید. اگر یک حساب بزرگ شما را برجسته نماید، بدون شک فالورهای شما از طریق سقف شلیک نخواهند شد.

فالوورهای صحیح پیدا کنید

من تصمیم گرفتم تا فالوور های خودم را از طریق یک راه کاملا منحصر به فرد بیابم. من شخصا به سفر علاقه مند هستم. مد؟ خیر. ماشین ها؟ خیر. لوکس؟ خیر. بنابراین من تصمیم گرفتم که هر وبلاگ نویس سفری را که من می شناختمش را فالو کنم. سپس تصمیم گرفتم تا ببینم که چه وبلاگ نویسانی آنها را فالو میکنند، و همچنین آنها چه افرادی را فالو میکنند.

مهم این است که حساب های بزرگ در راستای کاری خودتان را هدف قرار دهید – بعنوان مثال اگر شما هم یک وبلاگ نویس سفر زن مثل من هستید! حساب های @GirlvsGlobe یا @DameTraveler را فالو کنید -) اینکار به شما در پیدا کردن فالورهای صحیح کمک خواهد کرد . اگر شما در حوزه مد و سبک زندگی فعال هستید، توصیه میکنم که بررسی کنید دوست Eimear Varian Barry به نشانی اینستاگرام (@eimearvarianbarry) است که در حال حاضر دارد موج ها را در اینستاگرام میسازد چک کنید. مهم این است که فالوورهای کلیدی در حوزه کاری تان را فالو کنید، و از آنها الهام بگیرید، حوزه کاری شما هر چیزی ممکن است باشد

 

اول عکس ها را و پس از آنها چیزهای دیگر را دوست داشته باشید

( این موضوع را که الآن میخواهم بگویم به هیچ وجه) شوخی نیست …. من احتمالا ۵ ساعت یا حتی بیشتر از طول تعطیلات آخر هفته را فقط صرف دین عکس های دیگران میکنم. کمی شدید است! نه؟ ممکن است حق با شما باشد!، اما همین کار به من کمک کرد تا مقداری هشتگ مفید را در این روند پیدا کنم که بسیاری از حساب های شگفت انگیز آنها را دنبال میکردند و به من چندین درس بیشتر آموخت. مثلا یکی از این درس ها این بود که، لایک کردن چندین عکس در یک حساب راندمان و نتیجه بهتری نسبت به لایک کردن یک عکس در چندین حساب به همراه خواهد داشت.

اپلیکیشنCROWDFIRE را دانلود کنید

من از طرفداران بزرگ پیگیری فالوورهایم هستم تا بدانم که آنچه را به صورت درست انجام میدهم و آنچه را که به صورت اشتباه انجام می دهم. من از همین روش برای توییتر در همه زمان ها استفاده کردم و آن را خیلی مفید یافتم. Crowdfireapp به من می گوید که چه کسی مرا آنفالو کرده و چه کسی فالو کرده. و همچنین اگر هر گونه افرادی وجود دارند که مرا فالو میکنند اما من آنها را فالو نمیکنم و غیره و غیره.

آنها حالا همچنین حساب اینستاگرام تان را که بسیار شگفت انگیز است به ویژه هنگام شروع کردن را دنبال میکنند. شما می توانید از این اپلیکیشن به راحتی برای آنفالو کردن هرفردی که مربوط به حوزه کاری تان نیست یا غیر فعال است و یا کسی را دنبال نمیکند استفاده کنید. هر روز یک محدودیت خاصی وجود دارد اما واقعا یک ابزار باور نکردنی برای ساختن یک جامعه بزرگ و درگیر اینستاگرام است.