پروژه جمع سپاری ویدئوهای گری وی

تاریخ شروع پروژه: ۹۷/۱۲/۱۵

تو این پروژه که بقول معروف یک کار گروهی یا crowd funding هست قصد داریم تمام اورجینال فیلمهای گری وی رو ترجمه و زیرنویس کنیم و در اختیار مشارکت کننده ها قرار بدیم.

ویدئوها با کیفیت عالی در یک گروه تلگرامی خصوصی برای اعضا بصورت هفتگی(۳ تا ۵ ویدئو) بارگذاری میشه و تمام اعضا میتونن از ویدئوها در فضاهای مختلف(پیج اینستا، کانال تلگرام، سایت) بغیر از آپارات استفاده غیر تجاری کنن. تاکید میکنم: غیر تجاری! یعنی نشه فردا ببینیم پکیج ویدئوهای گری وی رو یکی داره میفروشه ۵میلیون تومن 🙂

تعداد ویدئوها تقریبا تا این لحظه ۴۸ ویدئو هست که مدت زمان تمام ویدئوها روی هم رفته میشه ۴ ساعت.

لیست ویدئوها

پروژه جمع سپاری ویدئوهای گری وی

اولین ویدئو مربوط به سال ۲۰۱۴ و آخرین ویدئو مربوط به سال ۲۰۱۹ هست.

هزینه پروژه و دُنگ هر نفر

ترجمه و زیرنویس هر ویدئو دقیقه ای بین ۱۰ تا ۱۵هزار تومان با توجه به تغییرات قیمت هر روز سیب زمینی درنظر گرفته شده. زمان کل ویدئوها تقریبا ۴ ساعت یعنی ۲۴۰ دقیقه محاسبه شده. یعنی هزینه پروژه بین ۲٫۴۰۰٫۰۰۰ تا ۳٫۶۰۰٫۰۰۰ تومن میشه.

توجه: بعد از پرداخت وجه، تراکنش شما همراه با شماره تلفن شما که تلگرام روی اون هست در پنل لیست میشه و طی یکی دو روز آینده به گروه اضافه میشید.

نمونه یکی از ویدئوها

بروزرسانی در تاریخ ۹۸/۱/۱۵

تا امروز ۱۱۰ نفر تو پروژه شرکت کردن و مبلغ ۲٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان جمع شده. بعد از اولین پرداخت، ترجمه و زیرنویس ویدئوها شروع شد و تا امروز که پایان هفته دوم بهار سال ۹۸ هست ۱۶ تا از ویدئوها توی گروه آپلود شده و بقیه ویدوئوها هم بصورت هفتگی در حال آماده سازیه.

پروژه جمع سپاری ویدئوهای گری وی

حداقل مبلغ رو بر مبنای دقیقه ای ۱۰هزار تومن من ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومن در نظر گرفتم. با توجه به اینکه به حداقل نرسیدیم و احتمال داره پروژه بصورت کامل تا انتها انجام نشه دعوت میکنم از دوستانی که تمایل به دریافت و مشاهده ویدئوها دارن از طریق لینک زیر مشارکت کنن.

بروز رسانی در تاریخ ۹۸/۳/۸

تا امروز ۳۵ تا از ویدئوها ترجمه و زیرنویش شده و بقیه هم انشاالله تا چند هفته آینده بطور کامل توی گروه آپلود می‌شه.

با توجه به اینکه دوستانی درخواست مشارکت در پروژه رو داشتن و ۴ ویدئو به اورجینال فیلمهای گری وی تو این مدت اضافه شده و بغیر از اورجینال فیلمها، به امید خدا قراره ویدئوهای مهم دیگه‌ای رو هم از گری وی ترجمه و زیرنویس کنیم؛ اگه قصد مشارکت در پروژه رو دارید لطفا از طریق لینک زیر اقدام کنید.

بروزرسانی در تاریخ ۹۸/۴/۳۰

خداروشکر تمام ۴۸تا ویدئویی که قول داده بودم ترجمه و زیرنویس شد و تو کانال منتشر شد.

گری وی

خیلی خیلی ممنون از تمام دوستانی که برای انجام این‌کار تو این پروژه مشارکت کردن. واقعا دمتون گرم.

ویدئوهارو می‌تونی اینجا پیدا کنی.