افزایش فالوور های وفادار – پست روزانه

مهمترین چیزی که در مورد بازاریابی اینترنتی مطرحه اینه که مستمر فعالیت داشته باشید و حضور پررنگی از شما در فضای سایبر دیده بشه. اینکه من یک سایت بزنم و برم یکماه دیگه بیام و یک نگاهی بهش بکنم و بعد از یکسال دوتا محصول یا مطلب در اون قرار بدم و بگم که سایت همینه! یواش یواش میاد بالا، کاملا حرف پرتیه!!! اگر میخواهید بطور کلی در اینترنت فعالیت داشته باشید و از این طریق درآمد کسب کنید بدونید اگر کارمند هستید تقریبا باید دو برابر چیزی که الان کار میکنید، کار کنید پس دنبال راه حلهایی که یهویی جواب بده نباشید و روزانه مطلب بنویسید، بسازید و ارسال کنید.

اهمیت پست روزانه در افزایش فالوور های وفادار

برای افزایش فالوور های وفادار در اینستاگرام  نیازه که پستهای شما بر اساس یک قاعده و بطور منظم منتشر بشه. انتشار منظم مطالب به مرور زمان مخاطب شمارو شرطی میکنه؛ یعنی اینکه مثلا اگر شما هر روز ساعت ۷ صبح مطلبتون رو در اینستاگرام منتشر کنید یک تعدادی از فالوورهای شما که هر روز صبح قبل از سر کار رفتن، یا بعد از بیدار شدن از خواب اینستاگرامشون رو چک میکنند پستهای شمارو میبینند و بعد از یک مدت به دیدن پستهای شما هر روز صبح عادت میکنند و اگر یکروز پست شمارو نبینند، حتی دنبال اون میگردن که چی شده که امروز پست نداشتید و شاید حتی از دست شما ناراحت بشن.

حرفه ای ها روزانه ۲ تا ۵ مطلب در اینستاگرام منتشر میکنند

سعی کنید در روز حداقل یکبار پست کنید، البته یکبار پست کردن برای فعالیت حرفه ای اینستاگرام مثل یک شوخیه! برای افزایش فالوورهای حقیقی شما باید بیشتر تلاش کنید. اگر کمیت پستها پایین هست، کیفیت اونارو بالا ببرید. هر بار که پست میکنید اگر بدرستی از هشتگها استفاده کرده باشید و تصویر مناسبی انتخاب کرده باشید میبینید که تعدادی لایک دریافت میکنید و تعدادی فالوور.

آمار های جهانی

طبق آماری که  L2 از برندهای برتر گرفته و منتشر کرده نشون میده که تعداد میانگین پستها در هفته از ۷٫۵ پست در سال ۲۰۱۳ به میانگین ارسال ۹٫۳ پست در هفته افزایش پیدا کرده. این یعنی اینکه فعالیت رقبای شما در اینستاگرام بیشتر شده. درسته که ما در کشور ایران واقعا نمیتونیم اون سطح رقابت رو درک کنیم اما مسلما این آمار، یعنی آمار انتشار پست اینستاگرام در کشور ما هم افزایش داشته.

افزایش فالوور های وفادار

روزانه چه تعداد پست کنیم؟

در مورد اینکه روزانه چندبار پست کنیم در سطح جهانی، بلاگرهای مختلف و مدیرهای پیجهای اینستاگرام نظرات متفاوتی دارند. یکی نظرش اینه که هفته ای ۴ بار کافیه، یکی هفته ای کلا ۷ مطلب رو پیشنهاد میکنه و بعضی ها روزی بین ۳ تا ۵ پست رو منتشر مکینند. تمام این معادلات با توجه به استراتژی شما تغییر میکنه. اما چیزی که مهمه اینه روزانه حداقل یک پست منتشر کنید!!!

هرگز پشت سر هم پست نکنید!

زمانبندی ارسال مطالب در اینستاگرام

برای اینکه بتونید افزایش فالوور داشته باشید، باید روزانه و روتین مطلب پست کنید. و بهترین کار اینه که در زمانهای مشخصی اینکار رو انجام بدید. اما اینکار اگر بخواهید دستی انجامش بدید مشکله و تقریبا امکانپزیر نیست که تحت یک برنامه منظم انجام بشه. چون احتمال داره شما توی اون ساعت خاص به اینترنت دسترسی نداشته باشید، یا در یک جلسه کاری باشید، یا یادتون بره و خیلی موارد دیگه.

بهترین روش برای ارسال در اینستاگرام اینه که مطالب رو یکروز یا دوروز قبل آماده کنید، و آنها را برای ارسال توسط ابزارهای ارسال زمانبندی ارسال کنید. این برنامه ها بشما این امکان رو میدن که الان پست خودتون رو سیو کنید تا در موقع مناسب منتشر بشه. تقریبا مدیریت پیج اینستاگرام بدون روش امکانپذیر نیست و بالاخره دچار مشکل در ارسال خواهید شد.