برخلاف توضیح و آموزش مرسوم بازاریابی محتوایی برای اینکه آموزش‌ها کاربردی‌تر بشه به‌ذهنم رسید بازاریابی محتوا رو به ۲ بخش بازاریابی و محتوا تقسیم کنیم و هر کدوم از بخش‌ها رو جداگونه کار کنیم.

بازاریابی محتوا

یعنی تو بخش بازاریابی، درباره‌ی مبانی بازاریابی دیحیتال حرف بزنیم و تو بخش محتوا راجع به اصول تولید محتوا تو چهار قالب متن، تصویر، ویدیو و صدا.

بعد از اینکه این مبانی رو به تفکیک یاد گرفتیم می‌تونیم بریم سراغ خودِ بازاریابی محتوا یا بازاریابی محتوایی به‌عنوان یه مفهوم مستقل.

مدت زمان کل: ۲۱ ساعت
تعداد دوره: ۱۳

زبان انگیلسی، زیرنویس فارسی
منابع: لیندا، اسکیل‌شیر

۱

مبانی آنلاین مارکتینگ

مبانی آنلاین مارکتینگ

توی این دوره برد بیتسول تکنیک‌های جدید دیجیتال مارکتینگ را به صورت ساده بیان می‌کنه و نحوۀ ایجاد یک کمپین دیجیتال مارکتینگ موفق رو برای تمام کانال‌های ممکن تصویرسازی می‌کنه، مثل جستجو، شبکه‌های اجتماعی، ویدیو، ایمیل و تبلیغات نمایشی

مدت زمان: ۴:۴۳:۰۰

۲

کپی رایتینگ برای مبتدیان

کپی رایتینگ برای مبتدیان

این کلاس برای تازه‌کارها، نویسندگان باتجربه و هر کسی که می‌خواد مبانی نوشتن در فضای وب رو یاد بگیره مناسبه. توی این دوره یاد می‌گیرید چطور یک متن وب بنویسید که محصولات و خدمات شما رو بفروشه با استفاده از درس‌هایی از یک کپی‌رایتر حرفه ای با ۱۴ سال سابقه نوشتن برای ۱۵۳ صنعت مختلف

مدت زمان: ۱:۰۲:۰۰

۳

فراگیری نگارش متن بازاریابی

فراگیری نگارش متن بازاریابی

نوشته قلب و روح تقریباً تمام تلاش‌های بازاریابیه. با این دوره یک درک و فهم مبنایی برای تمام کمپین‌های خودتون بدست بیارید. ایان لوری نشون میده چطور متنی بنویسیم که داستان ما رو روایت کنه و محصول ما رو بفروشه

مدت زمان: ۱:۵۱:۰۰

۴

وایرال شدن

تولید محتوایی که مردم منتشر می‌کنند

به نویسنده، کمدین و ستاره شبکه‌های اجتماعی مت بلاسای ملحق بشید تا یاد بگیرید چطور محتوای پر سروصدای آنلاین ایجاد کنید که مردم اون رو بخونن، ببینن، دنبال کنن و به اشتراک بذارن!

مدت زمان: ۱:۰۹:۰۰

۵

نگارش فیلمنامه‌ ویدیوهای تبلیغاتی و اطلاعات‌محور

نگارش فیلمنامه‌ ویدیوهای اطلاعات‌محور

نوشتن متن ویدیوی اطلاعاتی از ابزارهای متفاوتی نسبت به فیلمنامه استفاده می‌کنه. این مدل از نوشته‌ها معمولاً نیازمند مشخص کردن ظاهر برداشت‌ها و شامل کردن گرافیکه، که ممکنه نیازمند دو ستون یا بیشتر باشد. ریک الن لیپرت تویا این دوره به شما یاد می‌ده چطور برای ویدویوهای تبلیغاتی خودتون فیلمنامه بنویسید

مدت زمان: ۲:۱۰:۰۰

۶

اصول طراحی بصری

اصول طراحی بصری

توی این دوره الن لوپتون و جنیفر کول فیلیپس پنج قانون اصلی طراحی گرافیک رو خیلی ساده آموزش می‌دن که هر جایی با تصویر سروکار داشته باشید به شما کمک می‌کنه.

مدت زمان: ۳۶:۰۰

۷

مبانی گرافیک دیزاین

مبانی گرافیک دیزاین: ترکیب بندی

این دوره المان‌ها، قوانین و ابزارهایی که برای ایجاد یه ترکیب‌بندی و لی‌اوت موفق نیاز دارید رو به شما نشون می‌ده. شان ادامز نحوۀ استفاده از قوانینی مثل مقیاس و سلسله مراتب رو یاد می‌ده و آموزش می‌ده چطور از ابزارهایی مثل گرید، نسبت‌ و رنگ برای ایجاد ترکیب‌بندی‌های جذاب‌تر استفاده کنید.

مدت زمان: ۰۱:۳۵:۰۰

۸

داستان سرایی برای طراحان

داستان سرایی برای طراحان

خانم استیسی ویلیامز ان‌جی که بیشتر به‌خاطر نقاشی‌های دیواریش شناخته می‌شه و سابقاً ناشر کتاب کودک بوده توی این دوره در مورد اینکه چطور تو یه تصویر ثابت داستان تعریف کنیم حرف می‌زنه.

مدت زمان: ۵۸:۰۰

۹

مبانی سینماتوگرافی

مبانی سینماتوگرافی

آقای دیل مک مانوس که تحصیلکرده‌ی سینماست و یه دستی تو یوتوب هم داره تو این دوره مبانی سینماتوگرافی رو خیلی ساده و روون همراه با جنگولک بازی توضیح می‌ده

۰۱:۱۴:۰۰

۱۰

مقدمات تدوین

مقدمات تدوین

تو این دوره خانم اشلی کندی اول یکم مبانی تدوین و سینما رو می‌گه و بعدش نرم‌افزارهای مختلف رو معرفی می‌کنه و با پریمیر یه مستند کوتاه رو تدوین می‌کنه و لابلاش هم تدوین می‌گه و هم داستان‌سرایی به‌وسیله‌ی تدوین.

۰۲:۵۳:۰۰

۱۱

نورپردازی موقعیت

فیلم‌سازی: نورپردازی موقعیت

شاید یکم این دوره سینمایی باشه ولی به عنوان مبانی نورپردازی برای هر کسی که به نحوی با تولید محتوای ویدیویی سروکار داره لازمه. خیلی دید می‌ده.

۵۹:۰۰

۱۲

چطور پادکست بسازیم

چطور پادکست بسازیم

این آقای جان لاگومارسینو خودش از بچه‌های تیم انکره و تو این دوره خیلی ساده از چیزایی که تو داستان شروع و اجرای پادکست نیازه که آدم بدونه مثل تجهیزات و ساخت و انتشار حرف می‌زنه.

۰۱:۰۴:۰۰

۱۳

بازاریابی محتوا پادکست

بازاریابی محتوا: پادکست

بر خلاف دوره‌ی قبلی تو این دوره‌ مارتین وکسمن درباره‌ی پادکست برای بیزنس‌ها حرف می‌زنه و در مورد نحوه‌ی تحقیق قبل از ساخت، ساخت و استراتژی‌های انتشار اون خیلی خلاصه حرف می‌زنه.

۳۲:۴۳

خرید کل مجموعه

اگه بخوای دوره‌ها رو تک‌تک بخری می‌شه ۳۷۰ تومن ولی اگه کل مجموعه رو یه جا خرید کنی ۱۳۰ تومن ارزون‌تر می‌شه. میفته ۲۴۰ تومن.

بعد از اینکه پرداخت رو انجام بدی هر زمان که خواستی می‌تونی هر کدوم از این دوره‌ها رو دانلود کنی و دیگه نیاز به پرداخت پول هر دوره نیست

[purchase_link id=”9840″ text=”خرید کل مجموعه” style=”button”]